Engin Polat’ın Dilan Polat’a Evlilik Yıldönümü İçin Yaptığı Uçak Sürprizi “Saçmalama Engin” Dedirtti

Hayatının her anını her detayıyla paylaşan Dilan Polat, bu sefer de evlilik yıldönümünde Engin’inin kendisine yaptığı ‘Yok artık’ dedirten sürprizi paylaşarak okları kendine çekti. Detaylar ?

Kısa bir sürede milyonların takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline gelen Dilan Polat, kendi isteğiyle hayatının her detayını, daha doğrusu lüks içindeki yaşantısının her zerresini paylaşıyor.

Haliyle, sürekli dolarlara, arabalara, villalara, evde birden fazla çalışana, eşinin kendisine hazırladığı ultra lüks sürprizlere ve dudak uçuklatan fiyatlara sahip eşyalarına dikkat çektiği için sosyal medya kullanıcıları tarafından hem merak ediliyor, hem de eleştiriliyor.

Birileri tarafından sürekli eleştirilmek elbette hoş değildir, fakat kendisi bu paylaşımları severek doyamadan yaptığı için hem kendisini takip eden milyonlara hem de takip etmese bile sosyal medya kullandığı için denk gelen kullanıcılara söz vermiş oluyor…

Bugüne kadar maddiyat odaklı paylaşımlarıyla hemen hemen her gün gündem olan Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde de paylaştığı evlilik yıldönümü sürpriziyle konuşuldu.

Sürpriz konseptinde arşa çıkmış eşi Engin Polat, Dilan Polat için bir uçak kiraladı, uçağı hazırladı ve tatile çıktılar. Evliliklerinde 16 yılı deviren çift, beyaz güllerle süslenmiş uçağın önünde ve içinde birçok poz verdi, Dilan Polat da o pozları “Saçmalama Engin” notuyla paylaştı ?

?

?

Yıllar önceki hallerini gösteren, henüz her ikisinde de estetiğe dair bir iz olmayan dönemlerden de fotoğraflar paylaşarak “Biz bu yolu beraber yürüdük” mesajı verdi Dilan Polat.

1. Tabii ki herkese önce bir “Maşallah, Allah mutlu mesut etsin” demek düşer ama her seferinde “Yok artık” dedirten tamamen maddiyat odaklı birçok paylaşım üst üste gelince sosyal medya kullanıcıları da yorum yapmaktan kendini alamadı tabii!

2. Kimileri Engin Polat’ın kocalığına ve dur durak bilmeden yaptığı sürprizlere imrenirken, kimileri de durumu “görgüsüzlük” ve “şov” olarak değerlendirdi. Gelin, yorumlara beraber bakalım ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

19. ?

20. ?

21. ? Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir